top of page

Hlavní vedoucí tábora

Náčelník.jpg

Libor Žák

Hlavní vedoucí tábora, náčelník kmene, který se věnuje dětským táborům již od roku 1984! Během tábora spolu s Mílou vládne v kuchyni. Dále ošetřuje bebina a vyndává klíšťata. Je podnikovým a dobrovolným hasičem, živnostníkem a předsedou SRPŠ na ZŠ Karla IV.

IMG_9132.HEIC

Milena Žáková

Náčelnice kmene, vládkyně táborové kuchyně! Stará se o chuťové buňky a přísun energie vašich dětí s láskou a péčí. Zároveň nese břemeno veškerého táborového účetnictví a všech otravných papírů, které jsou nutné pro správný a kvalitní chod tábora! Mimo tábor je vedoucí odboru na městském úřadě.

O vaše děti se starají:

IMG_3477.HEIC

Péťa a Nika

Navzájem jsou si pravými i levými rukami občas i nohami! To, na čem se ty dvě neshodnou, nebude (ovšem ještě se nestalo, aby se neshodly)! Jsou vedoucí oddílu. Sestavují program her, organizují jejich přípravu i jejich průběh. Starají se o fair play! Péťa je nejhyperaktivnější ze všech vedoucích. Mimo tuto realitu je trenérkou Fitmami, sportovním trenérem individuálních a skupinových lekcí a pravděpodobně i všech ostatních aktivit, které si dokážete představit. Nika je strážníkem městské policie a trenérka Juda.

IMG_7035.HEIC

Vítek

Syn náčelníků a jejich pravá ruka. Zajišťuje technické věci, je vedoucím oddílu, přispívá k táborovému programu. Je dobrovolným hasičem a kontrolorem kvality ve výrobě.

pavlína.jpg

Pavča

Dcera náčelníků a jejich druhá pravá ruka. Je vedoucí oddílu a mistryně výtvarky. Přiveze-li vám vaše dítko nějaký vlastnoruční výrobek, je to zaručeně zásluha právě Pavči. V běžném životě učí na floristické střední škole.

Olda.jpg

Olda

Protékající celta, rozbité dveře, spadlá postel. To a jakýkoliv jiný technický problém je táborovým posláním našeho Oldy (který vůbec není Oldou, ale to je jiný příběh!). Jeho zaměstnání je QMS Manažer.

Laďáďa 2_edited.png

Laďáďa

Nerozlučná dvojka Ládik a Adélka jsou nedílnou součástí naší bandy. Mimo to, že jsou oddílovými vedoucími, Adélku nejčastěji najdete se sekačkou v ruce, Ládik se zase s nadšením věnuje tomu, aby táborové záchody zářily čistotou!

Další oddíloví vedoucí:

DSC_0816 (2).JPG

Kuba

Téra.jpg

Téra

podněc.jpg

Podněc

318985158_876655570008652_6203825492046449247_n.jpg

Zuzka

Tínka 2.jpg

Tínka

IMG_0297_edited.jpg

Tomík

318936719_1333690327383017_421666710753941276_n.jpg

Ríša

Zdravotníci:

Kuchňa.jpeg

Markét

markét Kořínková.jpg

Markét

Když zrovna neošetřují odřená kolena nebo nevyndávají klíšťáka, jsou také oddílovými vedoucími.

Team kuchyň:

pupek.jfif

Pupek

Pravá ruka v kuchyni. Je-li potřeba zatopit v brutaru, pohlídat oheň v kuchyňských kamnech, doplnit šťávu pro neustálý pitný režim nebo zabrnkat táborové písničky u táboráku, je Pupek vždy po ruce!

Aleš.jpg

Aleš

Poslední, ale neméně důležitý člen táborové kuchyně.

bottom of page